Kitap Önerisi

Aralık 2016 / KELİMELER BEYNİNİZİ DEĞİŞTİREBİLİR

Thomas Jefferson Üniversitesi’nden nörobilimci Dr Andrew Newberg ve bir iletişim uzmanı olan Mark Robert Waldman “Kelimeler Beyninizi Değiştirebilir” isimli kitap üstünde birlikte çalıştılar. Kitapta şöyle diyorlar: “Tek bir kelime bile fiziksel ve duygusal stresi düzenleyen genlerin üzerinde etkilidir".

Kasım 2016 / BİLİNÇALTININ GÜCÜ / Joseph Murphy

https://www.facebook.com/oseninkendigelisimin/

Bu ay sizlere Kişisel Gelişim kitaplarından en sevdiğim, 10 yıldır defalarca okuduğum ve her okuduğumda beni motive etmeyi başaran bir kitabı önereceğim.

https://www.kitapyurdu.com/kitap/bilincaltinin-gucu/127469.html

Biliyorum çok fazla kişisel gelişim kitabı var ve artık birçoğu birbirine benziyor. Ancak bu kitabı, önereceğim ilk kitap yapmamın sebebi anlatımının çok sade, anlaşılır ve beynimizi hayatımızın hayrına nasıl çalıştırabileceğimize dair bence çok başarılı önerilerde bulunuyor olması. Yalın, anlaşılır ve etkileyici...3 kelimeyle kitabın özeti bu.

Zevkli okumalar :)

Ocak 2017 / REZONANS KANUNU / Pierre Franckh

Bugünlerde sanırım 6. kez filan okuduğum kitap…Başucunuzda, çantanızda bulundurup kafanız karıştıkça açıp açıp okuyabilirsiniz yani...her seferinde işe yarıyor :)

Okuması çok kolay, anlatımı oldukça anlaşılır ama bir o kadar da evrensel ve bazen bizlere karışık gelen enerjilerin nasıl işlediğini apaçık anlatabilen başarılı bir kitap.

İşte kitaptan kısa bir paragraf;

“Eğer istediğimiz sonuçları elde etmeye çalışıyorsak; düşüncelerimizi, duygularımızı ve inançlarımızı gözlemleyerek yönlendirmeye başlamalıyız. Çünkü hissettiğimiz ya da düşündüğümüz her şey bir rezonans alanı oluşturur ve biz isteklerimizi yönetebiliriz.”

https://www.facebook.com/oseninkendigelisimin/

Zevkli okumalar :)

İletişim

moryeşil Nişantaşı / İSTANBUL +90 532 6675170 (W.app ile de ulaşabilirsiiz)

Ücretsiz Danışmanlık için iletişime geçiniz...
moryesil@yahoo.com