Kişisel DeğiŞİM

              Özellikle son 10 yıldır daha da bir hayatımıza giren kavram. Herkesin kendine göre algıladığı, ciddiye aldığı, almadığı, hayatını güzelleştirmek için kullandığı, diğerine üstünlük taslamak için kendine yonttuğu :) v.b...kişisel gelişim ile ilgili çok fazla şey yazılabilir ve çok fazla yorum yapılabilir. 

          Seneler önce hepimizin kafalarını şöyle bir sarsan malum Secret kitabından sonra kendi çapımda bu konulara merak saldığım ve olayın hem iste olur olabildiğini hem de hiç de o kadarla bitmediğini fark ettiğim, araştırarak öğrendiğim ve çoğu zaman hayatımda deneyimlediğim ucu bucağı olmayan bir alan.

          Bundan sebep, bana göre “Kişisel gelişim, isteğe bağlı değişimdir”              (https://www.facebook.com/oseninkendigelisimin/

         Herkesin kendi yolu vardır ve herkes her okuduğundan, duyduğundan, yaşadığından aynı sonucu çıkartmak zorunda değildir.

          Yine bundan sebep burada paylaşacağım fikirleri, bana yardımcı olmuş düşünceleri, görüşleri v.s. tamamen ve sadece “umarım sizin de işinize yarar” niyetiyle paylaşacağım ve kendimi bir kişisel gelişim uzmanı filan tayin etmediğimi de peşin peşin söylemek isterim... https://www.jimrohn.com/

         Senelerdir birçok kitap okuyup, düşüncelerimizi ve hayatımızı şekillendirebilen birçok fikir ve akımla karşılaştım. Bunların içinden o kadar da ciddiye almadıklarım ve gerçekten hayatıma yön vermeme yardımcı olanlar oldu. İşte burada bana yardımcı olduğunu bildiğim, hissettiğim şeyleri kendimce yorumlayarak paylaşacağım.

 Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,

Sevgiyle :)

İpek

 

 

 

 

 

İletişim

moryeşil Nişantaşı / İSTANBUL +90 532 6675170 (W.app ile de ulaşabilirsiiz)

Ücretsiz Danışmanlık için iletişime geçiniz...
moryesil@yahoo.com